Kapatılan Facebook hesabını tekrar açma

Kapatılan Facebook hesabını tekrar açma

3 Nisan 2018 Kapalı Yazar: Müşteri hizmetleri

Facebook hesabım kapatıldı. Yeniden açmak için Facebook müşteri hizmetleri veya iletişim adresi var mı? Hesabın haksız yere kapatıldığını düşünen kullanıcılar geri açtırmak için önereceğimiz başvuru formunu doldurabilir.

Facebook’ ta çok az görülen bir durumda nedensiz hesap kapatma. Genelde hesabın kapatılma nedeni belirtilir. Toplum kurallarına aykırı bir durum veya haklı bir şikayet kapatma nedeni olabiliyor. Yine de başvuru yapmak isteyen kullanıcılar mantıklı bir açıklama ile başvuru yapabilirler.

Facebook hesabım kapatıldı nasıl açılır?

Bu facebook.com/help/contact/260749603972907 adresten Facebook’ la iletişime geçebilirsiniz. Başvuru için cevap biraz geç gelebiliyor. Yine de biz 2-3 gün sonra tekrar başvurulmasını öneriyoruz.

İletişimden sonra bazen kimlik doğrulama işlemi yapılması istenilebiliyor. Kimlik’ te ad, soyad, baba adı ve doğum yerinin görülmesi yeterli olabiliyor.

Unutmadan kapatılan hesap’ ta kullanılan e-posta ve cep telefonu numarası ile tekrar Facebook hesabı açmaya çalışmayınız. Zaten olumsuz bir işlem olacaktır.

Hesap sorunları için yorum bırakabilirsiniz. Tabi detaylı ve mantıklı yazarak.