facebook destek

Facebook hesabım kapatıldı. Yeniden açmak için Facebook müşteri hizmetleri veya iletişim adresi var mı? Hesabın haksız yere kapatıldığını düşünen kullanıcılar geri açtırmak için önereceğimiz başvuru formunu doldurabilir.

Facebook’ ta çok az görülen bir durumda nedensiz hesap kapatma. Genelde hesabın kapatılma nedeni belirtilir. Toplum kurallarına aykırı bir durum veya haklı bir şikayet kapatma nedeni olabiliyor. Yine de başvuru yapmak isteyen kullanıcılar mantıklı bir açıklama ile başvuru yapabilirler.

facebook android iphone ayarlari

Facebook hesabım kapatıldı nasıl açılır?

Bu facebook.com/help/contact/260749603972907 adresten Facebook’ la iletişime geçebilirsiniz. Başvuru için cevap biraz geç gelebiliyor. Yine de biz 2-3 gün sonra tekrar başvurulmasını öneriyoruz.

İletişimden sonra bazen kimlik doğrulama işlemi yapılması istenilebiliyor. Kimlik’ te ad, soyad, baba adı ve doğum yerinin görülmesi yeterli olabiliyor.

Unutmadan kapatılan hesap’ ta kullanılan e-posta ve cep telefonu numarası ile tekrar Facebook hesabı açmaya çalışmayınız. Zaten olumsuz bir işlem olacaktır.

Hesap sorunları için yorum bırakabilirsiniz. Tabi detaylı ve mantıklı yazarak.

 

facebook müşteri hizmetleri

4 thoughts on “Kapatılan Facebook hesabını tekrar açma”

  1. Facebook kendiliginden kapandi birden bende de eski kayitli mail adreside telefonda kayitli olmadgi icin giris yapamiyrum ne yapmam gerek yeniden girebilmek icin

  2. Benim facebook um bi kişi tarafından kapatıldı gerçek hesabım dı hiç kimseye bi kötü hakaret veya bi kötü kelime dahi kullanmadım lütfen yardımcı olabilirmisiniz tel

  3. Kapatılan facebook hesabıma kayitli sayfama kredi kartı kayıtlı ve reklam ödemesi yapıyor. Reklamı durdurup kredi kartımı silmek istiyorum ne yapmam gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir