facebook destek

“Facebook şu anda bu isteği işleme alamıyor HTTP ERROR 500” nedir? Facebook HTTP ERROR 500 sorunu genelde farklı yerlerden hesabınıza giriş yapmanız, ara ara iki üç kez şifreyi yanlış girmeniz, birileri tarafında şifre kırma denemesinin yapılması ve şüpheli hareketlerin yapılması.

HTTP ERROR 500 çözümü nedir? Başka bir internet tarayıcısından giriş yapma, tarayıcı (Google Chrome, Molzilla, Safari…) geçmişini temizleme, wifi üzerinden internet erişimi yapıyorsanız modemi kapatıp açıp deneyiniz, manuel DNS adresi yazıp deneyiniz veya VPN programı kullanıp deneyiniz.

facebook android iphone ayarlari

Facebook şu anda bu isteği işleme alamıyor

Yukarıdaki hatayı ilk aldığınızda başka bir cihazdan veya bilgisayardan giriş yapıp deneyin. Unutmadan çok nadirde olsa Facebook sunucuları kaynaklı bir durum olabilir.

Facebook sorunları için yorum ya da Facebook destek hattını arayabilirsiniz. Facebook müşteri hizmetleri resmi olarak bulunmamakta.

facebook müşteri hizmetleri

3 thoughts on “Facebook HTTP ERROR 500 hatası”

  1. hesabımın dili değişmişti flemenkçe olmuştu. zar zor türkçe yaptım. hesaptan çıkış oldu.Şifrem ile giriş yapamadım. şifremi unuttum u tıkladım kod gönderdiler girdim yeni şifre oluşturmaya çalıştım olmadı. http 500 çıktı tüm gün uğraştım birşey değişmedi. hesabıma giremiyorum lürtfen yardım

    1. Farklı bir internet ağından ve bilgisayardan denediniz mi? VPN programı ile denediniz mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir