facebook destek

Facebook hesabım çalındı ve e-posta hesabım da çalındı nasıl geri alınır? Çalınan Facebook hesabını geri almak için aşağıdaki önerdiğimiz iletişim adreslerini deneyebilirsiniz.

Hiçbir soruya cevap veremiyorsanız kimlik doğrulama yöntemi ile hesap kurtarma başvurusu yapabilirsiniz.

Facebook iletişim adresine şikayet başvurusu yaptığınızda verdiğiniz iletişim mail adresine kimlik doğrulamanız için bilgi gelecek. İstenilenleri harfiyen yaptığınız takdirde 1-3 gün içerisinde geri dönüş yapılabilir. Tabi kesin değil. Yoğunluk veya gözden kaçma durumları olabiliyor.

Bazı hesaplar gerçek kimlik bilgileri ile açılmadığından hesap kurtarma işlemi yapılmayabiliyor. Bu gibi durumlarda genelde şikayet ettirerek hesap kapatma denenebiliyor.

facebook android iphone ayarlari

 

Facebook hesabım çalındı başvuru adresi

Facebook iletişim adresi facebook.com/hacked ve ikinci iletişim adresi facebook.com/help/contact/183000765122339

Facebook hesabım çalındı başvurusu

çalınan facebook hesabını geri alma

Facebook müşteri hizmetleri ve Facebook destek hattı olmadığından Türkiye için özel önerdiğimiz 11870 destek hattı bulunmakta.

facebook müşteri hizmetleri

One thought on “Facebook hesabım çalındı başvurusu”

  1. benim facebook hesabım vardı.çalındı çalan kişi tüm bilgileri değiştirmiş ve hesabımı dondurmuş. daha sonra yeni bir hesap açtım.ancak oda çalınmış facebook heasbıma girmeye çalışıyorum.şifreniz 3 yıl önce değişmiş diyor ayrıça çalan kişi heasabı dondurmuş eposta adresinide çalmışlar .bu yöntemi denedim ama kurtaramadım ne yapmam gerek başka bir yöntemi yok mu iki heabımıda kurtarmak istiyorum.lütfen bana yardım edin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir