Facebook fotoğraf kaldırma şikayet adresi

Facebook fotoğraf kaldırma şikayet adresi

7 Şubat 2018 Kapalı Yazar: Müşteri hizmetleri

Facebook resim kaldırmak için nereden şikayet edebiliriz? Facebook fotoğraf kaldırma adresine yer verdiğimiz haberimizde siz kullanıcıların genel sorunları içinde paylaşımlarımıza devam edeceğiz.

Facebook’ un hızla büyümesi ve bu büyümenin getirdiği olumsuz yönleri kullanıcılarını arayış içine düşürdü. Tabi bu durum sadece Facebook için geçerli değil. Twitter, Instagram ve YouTube içinde geçerli.

Kişisel veri güvenliğinize dikkat ediniz! İnternet üzerinde bulunan tehlikeleri saymamıza gerek yok sanırım. Gün geçmiyor ki bir dolandırıcılık ya da tehlikeden söz edilmesin. Tabi en büyük tehlike kendi kişisel veri güvenliğimizi sağlıyor olmamamız. Çoğu kullanıcı neredeyse her şeyini internette paylaşıyor. Bu paylaşımlar daha sonra kendisine güvenlik açığı ile geri dönebiliyor.

Facebook fotoğraf kaldırma

Facebook gizlilik ayarlarını yapmayı unutmayınız. Gizlilik ayarlarında sizi kimleri görebileceği, telefon numaranız ekli ise kimler ulaşabileceği, kimler arkadaş isteği gönderebileceği ve diğer önemli detayları atlamamanızı öneririz.

Facebook’ ta denk geldiğimiz kendi veya ailemizin izinsiz biri tarafından paylaşılan fotoğraflarını veya videolarını şikayet etmek için ne yapmamız gerektiğine detaylı anlattık. Bu yazımız size yardımcı olamadıysa önerdiğimiz Facebook destek hattı ya da yorum bırakarak yardım isteyebilirsiniz.

Facebook fotoğraf şikayet etme

Normal de bir Facebook hesabında gördüğünüz uygunsuz resmi veya sizin / aileniz izinsiz görüntüsünün paylaşımı için ilgili içerikte yer alan şiakyet butonu kullanılarak Facebook ile iletişime geçilir. Ama biz birde direk Facebook şikayet adresine yer verdik. Unutmadan Facebook müşteri hizmetleri resmi olarak yer almamakta. Sadece özel kurumsal Telekom şirketleri destek verebilmekte.

Facebook fotoğraf kaldırma şikayet adresi: facebook.com/help/contact/143363852478561