Facebook çok sık deniyorsun daha sonra tekrar dene

Facebook çok sık deniyorsun daha sonra tekrar dene

20 Nisan 2018 Kapalı Yazar: Müşteri hizmetleri

Facebook uygulamasında “çok sık deniyorsun lütfen daha sonra tekrar dene” gibi bir hata mesajı ile karşılaştınız mı? Bu hata sık sık girişlerde, yanlış şifre girişlerinde ve Facebook kaynaklı durumlarda olabiliyor. Peki çözümü nedir?

Çok sık deniyorsun sorunu için kullandığınız tarayıcı geçmişini temizleme, VPN programı ve DNS adresleri girilerek denenebilir. Bilgisayardan girişlerde DNS yazıldıysa modemi kapatıp 10 saniye sonra açıp deneyiniz.

Facebook çok sık deniyorsun hatası nedir?

Facebook giremiyorum! Chrome için yukarıda bulunan üç noktaya tıklayarak “Geçmiş” seçeneği ile “Tarama verileri temizleme” bölümüne ulaşabilirsiniz. Kısayol’ dan tarayıcıyı temizleme için “CTRL, SHIFT ve DELETE” tuşları yardımıyla işlem yapabilirsiniz.

Sorun hala devam ediyorsa Facebook’ a sorun bildirimi yapınız. Olmazsa bu facebook.com/help/contact/357439354283890 adresten iletişime geçebilirsiniz.

Bazen bu tarz hatalar Facebook’ ta genel olabiliyor. Örnek bölgesel ya da bazı kullanıcılarda görülebiliyor. Bu gibi durumlar geçici olduğundan sabır gösterilmeli. Ya da VPN ile giriş yapılmalı.