facebook destek

Facebook hesabınıza koyduğunuz güvenlik seçenekleri sizinde hesabınıza giriş yapmanızı engelledi mi? Ya da Facebook hesabı çalındı mı? Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için alternatif güvenlik önlemlerini alınız. Örnek hesap kurtarma kodlarını not alarak hesabınıza ulaşabilirsiniz.

Bazı kullanıcılar hesaba ekledikleri cep telefonu numarasını kullandıklarını unutarak hattını kapatıp, hesaba erişim yapamadıklarından bahsediyorlar. İşte bu gibi hatalarla yüzleşmemek için kod ve buna benzer güvenlik seçenekleri önem arz etmekte.

Eğer hiç bir şekilde hesabınıza ulaşamıyorsanız Facebook’ a giriş sorunu bildirimi formunu doldurabilirsiniz.

facebook android iphone ayarlari

Facebook hesabı geri alma kodları

Kod nasıl alınır? Hesap ayarlarına girelim. Güvenlik ve giriş’ e tıklayalım. İki faktörlü kimlik doğrulaması seçeneğine girelim. Son adım hesabı geri alma kodlarının olduğu yer.

Şifremi unuttum, kodmatik ile kod gelmiyor veya güvenilir cihazlar kaldırıldıysa bu kodlarla sorunu çözebilirsiniz.

Facebook hesabı geri alma yani kurtarma kodları ile hesap kurtarma önerisi.

facebook müşteri hizmetleri

2 thoughts on “Facebook hesabı kodlarla geri alma”

  1. hesabıma giremiyorum. şifre yanlış diyor. yeni şifre için kod istiyorum gelen kodu giriyorum, yeni şifre sayfasına yönlendiriyor. şifre değişikliğini yapmak istiyorum ancak gerçekleşmiyor. sonrasında tarafınızdan mail geliyor hesabınıza kodla giriş yapıldı diye ancak ben giriş yapamıyorum ki ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir