Facebook arkadaş listemi gizlemek istiyorum

Facebook arkadaş listemi gizlemek istiyorum

18 Mart 2018 Kapalı Yazar: Müşteri hizmetleri

Facebook’ ta arkadaşlarımı gizlemek istiyorum! Facebook’ ta bazen istemediğiniz kişiler sizinle iletişime geçmek için istek gönderebiliyor ve siz eğer cevap vermez iseniz bu seferde arkadaş listenize el atıp o listede yer alan kişilerle iletişime geçip size ulaşmaya çalışıyorlar. Bu durumdan rahatsızlık duymamanız için arkadaş listenizi gizleyebilirsiniz.

Örnek olarak verdiğimiz görselde isterseniz de gizlilik ayarlarındaki diğer ayarlamaları da yapabilirsiniz. Herkes size ulaşabilir veya ulaşamaz. Herkese açık paylaşım yapılabilir veya yapılamaz. Bu ayarlardan arkadaş listesini de engelleyebilirsiniz.

Facebook arkadaş listesini gizleme

Arkadaş listesini sadece siz görebilir, arkadaşlarınız görebilir, seçtiğiniz kişiler görebilir ve bazılarını hariç tutabilirsiniz.

Facebook iletişim sorunu yaşayanlar yorumla bize ulaşabilir. Yorum attıktan sonra 24 saat içerisinde cevap yazılacaktır. Facebook destek hattı ve Facebook müşteri hizmetleri resmi olarak Türkiye’ de bulunmuyor!

Arkadaş listesini engelleme: Ayarlara girin. Sol kısıma gidip gizlilik seçeneğine tıklayın. Açılan bölümden “Arkadaş listeni kimler görebilir” başlığı altındaki ilgili seçeneği seçiniz.