Panoya kopyalandı Facebook

Panoya kopyalandı Facebook

15 Mart 2018 Kapalı Yazar: Müşteri hizmetleri

Android telefonda ve iPhone telefonda panoya kopyalandı diyor ama nereye kopyalandığını nereden görebilirim?

Panoya kopyalandı, Pano nedir diyenler için kopyaladığını her hangi bir şeyin geçici olarak cihazın ön belleğinden yer alması. Kopyalanan resim, fotoğraf, video, SMS, Whatsapp’ ta yazdığınız mesaj ya da metin olabilir.

Sosyal ağlarda dolaşırken (Instagram, Facebook, Twitter…) bir şeyi kopyaladı ama nereye kopyaladığını bilmiyorsanız, önemli bir yazı ise bunu boş bir not defteri veya düzenleyici de görüntüleyebilirsiniz.

SMS, mesajları yani yazıları not defteri ile görüntüleyebilirsiniz. Ama görsel yani fotoğrafları – resimleri görüntülemek için görsel editör ya da Whatsapp’ ın sohbet ekranındaki alana yapıştırabilirsiniz. Yani her hangi biri ile sohbet ederken kullandığınız alan. Bunun dışında Facebook sayfanızdaki paylaşım alanı. www.facebookdestek.com

Panoya kopyalandı nedir?

Pano kopyalandı ne demek? Kopyaladığını şeyin belli bir süre cihazın belleğine kopyalanması. Yani Facebook’ ta gördüğünüz bir yazıyı kopyaladınız ve daha sonra bu yazıyı birine göndermek istediğinizde veya saklamak istediğinizde işlem yapacağınız alana basılı tutarak yapıştır seçeneğini kullanma.

Panoya kopyalandı nasıl yapılır?

Panoya kopyalandı ama nereye? Dediğimiz gibi boş bir not defteri veya Whatsapp / Facebook paylaşım alanına basılı tutunuz ve yapıştır yazısına dokunun.

Örnek iPhone panoya kopyalandı için ama Android panoya kopyalandı da aynı mantıkla…