Mesajları Facebook Messenger silme

Mesajları Facebook Messenger silme

6 Haziran 2018 Kapalı Yazar: Müşteri hizmetleri

Messenger’ dan SMS mesajlarını silme işlevi hakkında kısa bir yazı hazırladık. Bu yazının amacı bilgilendirme ve uygulamalarla ilgili sorunlarda öneride bulunmakta.

Facebook,  Messenger uygulamasını kullanmak için her fırsatta teşvik eder. Facebook’ tan biri bir mesaj yazdığında messenger üzerinden açmayı önerir. Sonrasında Facebook Messenger uygulamasını yüklemeniz için mağazaya yönlendirir. Ama sıkıntı tarafı zaten Facebook uygulaması başlı başına sorun. Telefonu en çok yoran uygulamaların başını çekiyor. İş böyle olunca birde bu uygulamayı yüklemek artı yük.

Gelelim konumumuza! Messenger üzerinden kolaylıkla Facebook mesajları silebilirsiniz. Bu uygulama üzerinden tüm mesajlara aynı yerden ulaşabiliyorsunuz. Sonrasında silebiliyorsunuz.

Programın bir başka özelliği ise SMS mesajlarını Messenger’ dan okuyabilmek. Bu işlem için önce de onay vermeniz gerekmekte.

Facebook messenger kapatma

Bu durumda ise facebook mesajlarınız ile SMS’leriniz birbirine karışacaktır. Bu özelliği nasıl kapatabileceğinizi bu haberimizde sizlerle paylaşacağız.

Messenger’ dan profil simgesine dokunup ayarlara giriniz. Sonra SMS seçeneğine tıklayın. Açılan yerde SMS yazana tıklayın. Eğer daha önce Facebook’ a SMS erişimi için izin verdiyseniz artık işlem yapabilirsiniz.