Facebook silinen mesajları geri alma

Facebook silinen mesajları geri alma

15 Aralık 2017 Kapalı Yazar: Müşteri hizmetleri

Facebook hesabınızda önemli mesaj veya mesajlarınız silindiyse kurtarmak için bazı öneriler bulunmakta. Silinen mesajlar nasıl geri getirilir? Facebook silinen mesajları geri alma programı var mı?

Facebook silinen mesajları geri getirme programları

Facebook, kullanıcı hesapların hemen hemen tüm verilerinin yedeğini alır. Bu yedekler uzun yıllar tutulmakta. Tabi veri üzerine veri geldiğinde silinme durumu var. Bazı yedeklerde bazı görüntüler açılmayabilir. Bazende istediğiniz gün, ay ve yılın bilgilerine ulaşamayabilirsiniz.

Alternatif olarak Android data recovery, Wondershare dr fone, Coolmuster Android ve diğer veri kurtarma programları denenebilir.

Facebook yedeklerde silinen verilere ulaşma

Facebook’ ta silinen sohbet geçmişini görme! Facebook’ ta alınan yedekler paylaşılan fotoğraflar, videolar, mesajlar, takip ettiğiniz kişiler, hakkımda kısmı, hesap geçmişi, oturumlar, adres bilgisi, uygulamalar, sohbet geçmişi, yer bildirimleri, silinen arkadaşlar, e-posta, aile bireyleri, takipçiler, takip edilen kişiler, arkadaş istekleri, arkadaş listesi, ip adresleri, giriş bilgileri, mesajlar, gönderiler ve dahası…

Ayarlar / Genel / verilerin kopyasını indir

Facebook silinen mesajları geri alma

Facebook silinen mesajları geri getirme programları

Facebook yedeklerde silinen verilere ulaşma

silinen fotoğraflara ulaşma

Facebook’ ta alınan yedekler neler?

silinen fotoğrafları geri getirmefacebook silinmiş paylaşımları geri alma

Facebook silinen verileri geri alma programlarından önce Facebook yedekleme bölümünden yedeği indirip kontrol edip duruma göre işlem yapabilirsiniz. Mesajlar ve görseller ayrı bölümde olabilir.